Długi weekend majowy w Myślęcinku!!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Długi weekend majowy to dobry czas, by spędzić go w Myślęcinku. Przedstawiamy zatem, jak będzie funkcjonował LPKiW w wolne, majowe dni.

1 maja zapraszamy do Myślęcinka na XX Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Start przejazdu motocykli do Myślęcinka zaplanowano na godz. 12,00 – zbiórka na parkingu Tesco przy ul. Toruńskiej. Więcej informacji na www.bractwohd.pl

Jak co roku o tej porze zapraszamy do ZOO na pokaz strzyżenia owiec. Prezentacja rozpocznie się we wtorek 2 maja o godzinie 11, podczas którego będzie można zobaczyć, w jaki sposób strzyże się owce. Myślęcińskie okazy pokryte są już grubym runem, więc zabieg ten jest niezbędny przed latem. Przez cały długi majowy weekend zoo czynne będzie w godz. 10-19. Cena biletu to 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

Zapraszamy również na spacer do innych części Myślęcinka. Park Rozrywki z wszystkimi atrakcjami czynny będzie w godz. 11-19. Czeka m.in. Zaginiony Świat dinozaurów, Makroświat z modelami owadów w olbrzymim powiększeniu, wielofunkcyjny plac zabaw w kształcie zamku z przeplotniami, zjeżdżalniami, drabinkami. Cennik biletów wstępu i poszczególnych urządzeń znajduje się na stronie www.myslecinek.pl w zakładce Park Rozrywki.

Ośrodek Rekreacji Konnej, 1 maja jest nieczynny, 2 maja ośrodek pracuje w godzinach od 15-19, 3 maja natomiast ORK czynny jest tak jak w świąteczne dni czyli od 10-19.

Działać będzie już także Wakepark, który sezon zainauguruje 29 kwietnia. To zainstalowany na brzegu myślęcińskiego stawu wyciąg, dzięki któremu za pomocą przypiętej do stóp specjalnej deski można wykonywać niesamowite ewolucje. Chętni mogą skorzystać m.in. z możliwości nauki, a ci, którym brakuje śmiałości, mogą oglądać popisy tych, którzy świetnie już sobie radzą. Przy wyciągu działają plażowy bar i boisko do siatkówki. Wakepark będzie czynny w godz. 10-20. Szczegóły na stronie www.wakeparkbydgoszcz.pl

Ci, którzy chcą uciec od zgiełku, spokój znajdą w Ogrodzie Botanicznym, który od maja otwarty będzie w godz. 9-22. Wstęp jest bezpłatny.

Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię w związku z utrudnieniami komunikacyjnymi na terenie LPKiW w dniu 1 i 2 maja, zacznie kusować od 3 maja w godz. 11-18.

W czasie majówki działać będą już niemal wszystkie punkty gastronomiczne na terenie parku, z wyłączeniem baru „Pod strzechą”.

Zapraszamy!!

Partnerzy

Sponsorzy