Gwiazdy kabaretu zobaczysz w Myślęcinku!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej kolejny raz zagoszczą w Leśnym Parku podczas  II Myślęcińskiego Spotkania Kabaretowego, które odbędzie się 5 maja na Różopolu!

W tym roku spotkanie będzie miało formułę otwartą, na polanę zapraszamy wszystkich lubiących dobry humor!  Zabawę rozpoczniemy o godzinie 14.

Na dobry początek będzie można podziwiać pokaz tańca w wykonaniu finalistów konkursu tańca nowoczesnego Funtime Dance Show. Swoimi umiejętnościami podzieli się także Krystian Foltyniewicz, uczestnik telewizyjnego show Mam talent, w którym zachwycił jury z Małgorzatą Foremniak na czele. Następnie sceną zawładnie rockowy zespół Freebirds.

Pierwszą gwiazdą myślęcińskiego spotkania będzie Koń Polski. Ten, kto nie zna jeszcze Mariana i Heli będzie miał niesamowitą okazję obejrzeć ich na żywo. Początek o godz.16.30.

Następnie zmienimy klimat i na scenie zaprezentuje się nasza rodzima artystka, Babcia Halinka z gminy Tłuchowo, która swoim monologiem podbiła serca gości ubiegłorocznego Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego. 

Tuż po niej na scenę wejdzie Kabaret Jurki. Kolejną gwiazdą spotkania będzie Kabaret Skeczów Męczących.

Wieczór pełen śmiechu zakończy Michał Kempa, zwycięzca telewizyjnego programu  „Stand up. Zabij mnie śmiechem" .

Przez cały czas będzie można wziąć udział w konkursach zorganizowanych m. in. przez radio Eska.

II Myślęcińskie Spotkanie Kabaretowe odbywa się pod patronatem Związku Zawodowego Solidarność Młodych.     

Partnerzy

Sponsorzy