Jarmark bożonarodzeniowy na Rybim Rynku w Bydgoszczy!!

Wersja do wydrukuWersja PDF

W tym roku Bydgoszcz na święta będzie jeszcze piękniejsza. Oprócz świątecznych dekoracji ulic i placów dodatkowo na Rybim Rynku zorganizowany zostanie kiermasz bożonarodzeniowy. Staną na nim drewniane stragany, które pięknie oświetlone wprowadzą nas w świąteczną atmosferę już od 6 grudnia. Od tego dnia jarmark czynny będzie codziennie w godzinach od 11 do 18. Będzie można zaopatrzyć się między innymi w świąteczne ozdoby dekoracyjne, ozdoby choinkowe, wędliny, sery, miody, oliwy, oleje, przyprawy i zioła, słodycze, napoje, gotowe dania i potrawy, biżuterię, ceramikę, galanterię skórzaną, zabawki, pamiątki i upominki, kosmetyki, rękodzieło i wyroby artystyczne. Są jeszcze wolne domki, chętnych zapraszamy do udziału w jarmarku.

Informacja dla osób zainteresowanych dzierżawą:
- Koszt dzierżawy straganu to promocyjna cena 600 zł (do 23 grudnia, możliwość przedłużenia do 31 grudnia)
- Zgłoszenia przyjmowane są przez LPKiW
- Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie spółki przy ul. Gdańskiej 173-175 lub pod nr tel. 668 399 694, 52-328-00-09

Jednocześnie informujemy, że w związku z organizacją jarmarku bożonarodzeniowego w dniach od: 29.11.2017 r. do 05.01.2018 r. zostanie wyłączony z ruchu kołowego oraz parkowania w Strefie Płatnego Parkowania Rybi Rynek.

Partnerzy

Sponsorzy