KPCEE

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej

Zaplanuj ferie dla swoich dzieci!

Czas zimowych ferii coraz bliżej. Zapraszamy do spędzenia ich w Myślęcinku. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych!

W poniedziałek 10.12.2012 r.  o  godz. 12.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej odbędzie się podsumowanie dwóch konkursów ekologicznych: "Moja zielona wyspa” i „Z gazem ziemnym chronimy klimat” organizowanym przy współpracy z Pomorskim Oddziałem Obrotu Gazem.

Kolonie i półkolonie zimowe w Myślęcinku!

Najwyższy czas pomyśleć o koloniach i półkoloniach zimowych dla dzieci. Mamy dwie świetne propozycje!

Kolonie letnie w Myślęcinku? Czemu nie!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat na kolonie letnie w Myślęcinku!

Park Narodowy "Ujście Warty" na fotografiach w KPCEE

Piękna, jeszcze dzika przyroda będzie królowała podczas otwarcia wystawy fotograficznej Park Narodowy "Ujście Warty". Wernisaż 11 maja o godzinie 10 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej.

KPCEE po raz kolejny Promotorem Ekologii

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej po raz trzeci z kolei otrzymało tytuł Promotora Ekologii w XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” pod honorowym patronatem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Malarstwo Hanny Zawadzkiej-Pleszyńskiej w KPCEE

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Galeria Sztuki Piękne Wnętrza w Potulicach serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Hanny Zawadzkiej–Pleszyńskiej.

A może ferie w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej?

Zbliżają się ferie zimowe i choć pogoda nie wygląda zachęcająco, to warto pomyśleć o atrakcyjnym sposobie spędzenia tego czasu. A może zimowe kolonie w Myślęcinku?

Warsztaty ekologiczne dla nauczycieli

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza na warsztaty dotyczące ocieplenia klimatu i korzyści płynących ze słońca.

Subskrybuje zawartość