Majówka w Myślęcinku

Wersja do wydrukuWersja PDF

Dla tych, którzy majówkę planują spędzić w Myślęcinku przygotowaliśmy ofertę pełną atrakcji.

1 maja nastąpi wielkie otwarcie Parku Rozrywki powiększonego o kolejne atrakcje: Zaginiony Świat z 40-stoma dinozaurami i muzeum paleontologicznym, a także Makroświat z 11-stoma kilkumetrowymi stawonogami w ogromnym powiększeniu. Na gości czekają niespodzianki! Wejście do muzeum jest bezpłatne. Za bilet do Lunaparku i Makroświata zapłacić trzeba 3 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci). Ten sam pakiet wraz z wstępem do Zaginionego Świata kosztuje 8 zł (dorośli) i 10 zł (dzieci).

2 maja zapraszamy rodziny do zoo na kolejne spotkanie z cyklu Programu Przyrodniczo-Rekreacyjnego dla Rodzin. Tym razem będzie ono nazywało się „W królestwie sów”, a w programie m.in. kalambury, rebusy, zagadki dot. tych sympatycznych ptaków, które są także mieszkańcami Ogrodu Fauny Polskiej.  Z tej okazji wybierzemy najpiękniejszy okaz prezentujący się w Myślęcinku. Nawiązując do Dnia Flagi, który będziemy świętować właśnie 2 maja, stworzymy flagi dla polskich sów. Impreza rozpocznie się o godz. 13.30. O zapisy pod numerem 052 328 00 08 lub adresem e-mail zoo@myslecinek.pl prosimy do dnia 1 maja do godz. 15. Zapisać można się także tradycyjnie już podczas spotkania, jednak nie później niż do godziny 14. Należy pamiętać, że im później się przyjdzie, tym mniej czasu posiada się na rozwiązanie przygotowanych zadań, a prawidłowe ich odgadnięcie upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Wiele atrakcji czeka również 5 maja podczas II Myślęcińskiego Spotkania Kabaretowego. W tym roku spotkanie będzie miało formułę otwartą, na polanę Różopole zapraszamy wszystkich lubiących dobry humor!  Zabawę rozpoczniemy o godzinie 14.

Na dobry początek będzie można podziwiać pokaz tańca w wykonaniu finalistów konkursu tańca nowoczesnego Funtime Dance Show. Swoimi umiejętnościami podzieli się także Krystian Foltyniewicz, uczestnik telewizyjnego show Mam talent, w którym zachwycił jury z Małgorzatą Foremniak na czele. Następnie sceną zawładnie rockowy zespół Freebirds.

Pierwszą gwiazdą myślęcińskiego spotkania będzie Koń Polski. Ten, kto nie zna jeszcze Mariana i Heli będzie miał niesamowitą okazję obejrzeć ich na żywo. Początek o godz.16.30.

Następnie zmienimy klimat i na scenie zaprezentuje się nasza rodzima artystka, Babcia Halinka z gminy Tłuchowo, która swoim monologiem podbiła serca gości ubiegłorocznego Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego. 

Tuż po niej na scenę wejdzie Kabaret Jurki. Kolejną gwiazdą spotkania będzie Kabaret Skeczów Męczących.

Wieczór pełen śmiechu zakończy Michał Kempa, zwycięzca telewizyjnego programu  „Stand up. Zabij mnie śmiechem".

Przez cały czas będzie można wziąć udział w konkursach zorganizowanych m. in. przez radio Eska.

II Myślęcińskie Spotkanie Kabaretowe odbywa się pod patronatem Związku Zawodowego Solidarność Młodych. 

Majówkę w Myślęcinku zakończymy w niedzielę 6 maja. Wtedy to odbędą się drugie zawody ogólnopolskiego cyklu AZS MTB CUP. Jest to wyścig kolarski w olimpijskiej formule cross country (XCO). Startują w nim czołowi zawodnicy z całego kraju w sześciu kategoriach

wiekowych. Cykl jest również oficjalnym Akademickim Pucharem Polski w kolarstwie górskim oraz ma rangę Akademickich Mistrzostw Pomorza i Kujaw. Start najmłodszych uczestników o godz. 10. Szczegóły na stronie www.azsmtbcup.com.

Partnerzy

Sponsorzy