Nocne zawody w Wakeparku!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Najlepsi polscy zawodnicy wezmą w sobotę (18 sierpnia ) udział  w  „RIDER’S NIGHT 2012”, czyli nocnym konkursie wakeboardowym.

Myślęciński Wakepark to pierwszy tego typu obiekt w regionie. Powstał w kwietniu i od razu stał się jednym z najpopularniejszych miejsc na letni wypoczynek. Na jeziorze obok polany Różopole rozpięty został wyciąg, dzięki któremu za pomocą przypiętej do nóg specjalnej deski można nie tylko sunąć po wodzie, ale także wykonywać najróżniejsze akrobacje.

Wakepark to również znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie letni bar z piaszczysta plażą. „Plaża Bar” to idealne miejsce, gdzie po aktywnym wypoczynku zrelaksuje się cała rodzina.  Do dyspozycji jest także  boisko do siatkówki plażowej i trampolina dla najmłodszych.

W sobotę do Myślęcinka zjadą najlepsi krajowi zawodnicy, w tym medaliści mistrzostw Polski i zdobywcy Pucharu Polski. Konkurs odbędzie się w godzinach 18-24.

Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy: tricków na trickboardzie, barmański,  tańca w wykonaniu Braterstwa Stylu, a także muzyka na żywo.

 

Partnerzy

Sponsorzy