Reebok Be More Human- darmowy trening (bijemy rekord Bydgoszczy)

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zapraszamy 20 maja o godz. 11,00 na polanę Różopole do Myślęcinka, gdzie odbędzie się trening specjalny - ELITE POWER WORKOUT, podczas którego spróbujemy BIĆ REKORDY jeżeli chodzi o ilość uczestników. Darmowe treningi ELITE POWER WORKOUT od samego początku cieszyły się zainteresowaniem. Konkursy, nagrody, mnóstwo wylanego potu i jeszcze więcej ENDORFIN! To wszystko czeka Was w sobotę 20 maja.
Na scenie wystąpi team trenerek Elite Bydgoszcz, który przez całą godzinę będzie Was motywował do dawania z siebie 100% O muzykę zagrzewającą do ćwiczeń zadba profesjonalny dj! Przeznaczcie sobie godzinkę na wspólny trening, Nie potrzebna mata, ani specjalistyczny sprzęt.
Będziemy wykonywać ćwiczenia na ciężarze własnego ciała. Wystarczy zatem zabrać ze sobą sportowe obuwie i uśmiech na twarzy :)

UWAGA! Chciałbyś/chciałabyś przyjść, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Przewidzieliśmy również ten problem ;))
Na czas treningu nasz partner Wikolandia Centrum zabaw zapewni DARMOWĄ ANIMACJĘ dla Waszych pociech!
Wszystko po to, aby mama oraz tata mogli spokojnie z nami poćwiczyć :) :) :)

Czeka na Was morze atrakcji :) :) Zabierzcie na trening męża, żonę, siostrę, brata, córkę, syna, koleżankę, kolegę, sąsiada czy sąsiadkę… tego dnia będziemy bić REKORDY jeśli chodzi o frekwencję! Obowiązują wcześniejsze ZAPISY drogą mailową. Aby wziąć udział w treningu wyślij maila na adres kontakt@elite.bydgoszcz.pl w tytule wpisując ,,REKORD Bydgoszczy z Elite’’.

UWAGA! W jednym mailu mogą się znaleźć maksymalnie 4 nazwiska osób chętnych na trening :)
Oficjalny sponsor: REEBOK
Oficjalna makijażystka wydarzenia: Joanna Woyna LV Style
Oficjalny fryzjer wydarzenia: Marcin Niespodziany
Oficjalny DJ: Marcin Kujaczyńskii DJ/Wodzirej Gryfi
Oficjalny partner: CleanDiet.pl
Oficjalny partner: Wikolandia Centrum zabaw

Partnerzy

Sponsorzy