Amatorzy deskorolki zmierzą się w Myślęcinku

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Deskorolkowcy z całej Polski zjadą się 14 kwietnia do Myślęcinka na zawody BDG SPRING JAM.

 

Skatepark w bydgoskim Myślęcinku jest jednym z zaledwie kilku tego typu krytych obiektów w Polsce. Istnieje nieprzerwanie od 2007 roku i na stałe wpisał się w deskorolkową mapę Polski.  Jest to także  jedyne zadaszone miejsce do uprawiania skateboardingu w promieniu prawie 200 kilometrów, więc odwiedzany jest tłumnie nie tylko przez skaterów z Bydgoszczy, ale Torunia, Inowrocławia, Grudziądza, a także Gniezna, Trójmiasta czy Poznania.

 

W przeszłości miejsce to było już świadkiem kilku dużych imprez deskorolkowych. 14 kwietnia za sprawą porozumienia bydgoskiego skateshopu 4FREAKS z portalem TACKY.PL  na ogólnopolskie zawody do Myślęcinka zjadą się zawodnicy z całej Polski.

BDG SPRING JAM to starcie dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje deskorolkowe umiejętności i powalczyć o cenne nagrody. Dla młodszych amatorów tego sportu przewidziane są zawody fingerboardowe (miniaturowych deskorolek) na specjalnie przygotowanym do tego fingerparku. Zapraszamy 14 kwietnia do myślęcińskiego skateparku już od godziny 11! Szczegóły na https://www.facebook.com/4freaks.boardshop .

Partnerzy

Sponsorzy