Stok Narciarski

Promocje na stoku, lodowisku i w zoo!!!

Rozpoczęły się ferie, więc Myślęcinek przygotował niespodzianki.

Szkoły będą się zmagać na stoku

Po raz szósty stok w Myślęcinku stanie się areną zmagań podczas Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym. Atrakcją imprezy, która odbędzie się w czwartek 14 stycznia,  będzie „zjazd na czymkolwiek”.

Miejsce dla saneczkarzy pokryte śniegiem

Informujemy, że specjalnie dla dzieci przy stoku przygotowany jest pas do zjazdu na sankach. Patrząc na stok u podnóża, miejsce to znajduje się po prawej stronie. Warstwa (skromna, ale wystarczająca do zabawy) białego puchu leży, więc zapraszamy. Pamiętajmy, że jest to jedyne bezpieczne miejsce do zjazdu na sankach! W innych punktach stoku- m.in. od strony parkingu czy też tuż obok wyciągów, obowiązuje zakaz zjazdu.

Wypożyczalnia przy lodowisku czynna!

W imieniu operatora informujemy, że wypożyczalnia sprzętu przy lodowisku już jest czynna. Szczegóły jej pracy w zakładce aktywny wypoczynek.

Na lodowisko z własnym sprzętem

Uprzejmie informujemy, że sklepy sportowe odpowiedzialne za wypożyczalnię przy lodowisku nadal dowożą sprzęt. W związku z tym we wtorek 5 stycznia punkt będzie nieczynny. Przepraszamy! Lodowisko pracuje zgodnie z harmonogramem.

Zapraszamy na stok narciarski!

W niedzielę 3 stycznia o godzinie 15 zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na Stefanowy Stok w Myślęcinku.

Naśnieżamy stok

Z radością informujemy, że w nocy ze środy na czwartek (30-31 grudnia) rozpoczęło się naśnieżanie stoku, które potrwa kilka dni. O terminie uruchomienia wyciągów poinformujemy, gdy tylko trasy będą gotowe do użytkowania. Warto zaglądać także na profil Facebook Myślęcinka

Lodowisko zamknięte!

Z uwagi na zbliżającą się wiosnę i wysoką temperaturę, lodowisko zostaje zamknięte. W imieniu operatora serdecznie dziękujemy za ten sezon i zapraszamy za rok!

Stok narciarski nieczynny!

Dzisiaj, tj. 10 lutego z uwagi na złe warunki atmosferyczne stok narciarski zostaje zamknięty do odwołania. Z tego powodu organizator VI Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO oraz Zjazdu na czymkolwiek odwołuje zawody, które miały odbyć się 11 lutego.

VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO i Zjazd na czymkolwiek

W najbliższą środę, tj. 11 lutego w godzinach 12-14 na myślęcińskim stoku odbędą się VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO oraz Zjazd na czymkolwiek.

Subskrybuje zawartość