Stok Narciarski

Czekamy na mróz

Chyba wszyscy czekamy na prawdziwą zimę!

STOK NIECZYNNY!

Informujemy, że stok narciarski od środy 12 lutego jest nieczynny. Nie działa również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i kasa.

Lodowisko działa zgodnie z harmonogramem.

Dziś ostatni dzień funkcjonowania stoku!

Wtorek 11 lutego jest ostatnim dniem działania stoku narciarskiego. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu zgodnie z harmonogramem- do godziny 21. Warunki śniegowe są dostateczne. Od środy nieczynne będą już wyciągi, kasa i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Lodowisko działa nadal zgodnie z harmonogramem!

Stok działa!

Stok działa zgodnie z harmonogramem. Codzienna aktualizacja warunków w podzakładce Stok narciarski w zakładce Aktywny wypoczynek, do której można wejść również bezpośrednio klikając na obrazek stoku na górze głównej strony. 

Stok został naśnieżony!

Informujemy, że stok został naśnieżony i w czwartek 6 lutego pokrywa osiąga ok. 25-35 cm. Wyciągi działają zgodnie z harmonogramem. Zapraszamy!

Skorzystaj z pakietów promocyjnych!

Dwa atrakcyjne pakiety przygotował na najbliższe tygodnie Myślęcinek. Czekają weekend pełen atrakcji i oferta walentynkowa w Hotelu Pałac i na stoku!

Ratrak wciąż zepsuty

Niestety, mamy złe informacje. Ratrak wciąż jest zepsuty i trudno precyzyjnie określić, kiedy uda się go ponownie uruchomić.

Trasa już czynna!

W czwartek 23 stycznia na stoku działać będą dwa wyciągi i trasy zarówno po prawej, jak i po lewej stronie wyciągów. Zapraszamy!

Przez awarię czynna jedna trasa

Dziś rano (22.01) podczas ostatnich przygotowań trasy zepsuł się ratrak. Niestety, stanął w fatalnym miejscu- częściowo na trasie i dlatego do momentu usunięcia maszyny, czynna będzie jedynie prawa trasa patrząc na stok u podnóża. Przepraszamy!

Stok zaprasza!

W środę 22 stycznia w samo południe zacznie działać stok w Myślęcinku!

Subskrybuje zawartość