Stok Narciarski

Lodowisko zamknięte!

Z uwagi na zbliżającą się wiosnę i wysoką temperaturę, lodowisko zostaje zamknięte. W imieniu operatora serdecznie dziękujemy za ten sezon i zapraszamy za rok!

Stok narciarski nieczynny!

Dzisiaj, tj. 10 lutego z uwagi na złe warunki atmosferyczne stok narciarski zostaje zamknięty do odwołania. Z tego powodu organizator VI Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO oraz Zjazdu na czymkolwiek odwołuje zawody, które miały odbyć się 11 lutego.

VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO i Zjazd na czymkolwiek

W najbliższą środę, tj. 11 lutego w godzinach 12-14 na myślęcińskim stoku odbędą się VI Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora IV LO oraz Zjazd na czymkolwiek.

Warunki na stoku narciarskim

Dzisiaj, tj. 9 lutego zapraszamy Państwa na stok narciarski! W nocy znowu spadł śnieg, dlatego zachęcamy do korzystania z zimy!

Zapraszamy na stok narciarski!

Dzisiaj, tj. 8 lutego serdecznie zapraszamy Państwa na stok narciarski! W nocy spadał śnieg i zapowiada się słoneczny dzień z dobrymi warunkami dla narciarzy, snowboardzistów i saneczkarzy!

Zapraszamy na stok narciarski!

Dzisiaj, tj. 7 lutego, serdecznie zapraszamy na stok narciarski! Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Aktywny Wypoczynek/Stok narciarski.

Dziś o 15 rusza stok narciarski!

Dzisiaj, tj. 6 lutego o godzinie 15 rusza stok narciarski! Pierwsze cztery osoby, które zjawią się dzisiaj przy kasie otrzymają kubki termiczne z logo "Myślęcinka".

Zapraszamy!

Stok narciarski ruszy w weekend!

Korzystając z powrotu zimy robimy wszystko, by stok narciarski ruszył w najbliższą sobotę, a może nawet i wcześniej. Prosimy o śledzenie strony internetowej. Już wkrótce zaprosimy Państwa na zimowe szaleństwo w Leśnym Parku!

Lodowisko jest już otwarte!

Od dzisiaj, tj. od 18 stycznia 2015 r. zostaje ponownie uruchomione lodowisko i będzie funkcjonowało wg stałego harmonogramu.

Zapraszamy!

Uwaga! Lodowisko nieczynne!

Z uwagi na dodatnie temperatury myślęcińskie lodowisko od dnia 14 stycznia zostaje zamknięte do odwołania.

Subskrybuje zawartość