Wielkanocna promocja

Wersja do wydrukuWersja PDF

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, dlatego mamy prezent dla wszystkich kochających atrakcje Myślęcinka: bilet łączony i superbilet w specjalnej promocji!

Wiosna daje nam coraz więcej sygnałów, że niebawem przybędzie na dobre. Wraz z nią obudzą się do życia także wszystkie atrakcje parku. Już dziś jednak proponujemy promocję, a bilety będą na pewno świetnym prezentem wielkanocnym! Do wyboru są dwie oferty.

1. W skład biletu łączonego wchodzą wstęp do Ogrodu Zoologicznego i do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat oraz karnet na 10 wybranych urządzeń. Cena regularna takiego pakietu wynosi 45 zł, a w promocji można mieć go za 35 zł.
2. Superbilet natomiast to możliwość wstępu do Ogrodu Zoologicznego, kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, karnet na 10 wybranych urządzeń i 30 minut jazdy na lonży w Ośrodku Rekreacji Konnej (od wtorku do piątku po godzinie 15). Dotąd za taki karnet należało zapłacić 65 zł, teraz kosztuje 49 zł.

Z wejścia do zoo można skorzystać od razu. Kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat rozpocznie swoje działanie przy sprzyjających warunkach od kwietnia 2021. Do Ośrodka Rekreacji Konnej można się wybrać po uprzedniej rezerwacji terminu pod numerem telefonu 724560016.

Oferta ważna jest w dniach 14-28 marca 2021, realizacja usług może nastąpić do 30 września 2021 roku. Zarówno superbilet, jak i bilet łączony kupić można wyłącznie za pomocą internetu. Wystarczy zajrzeć na stronę www.myslecinek.pl i tam w górnej części znajduje się odpowiedni przycisk przekierowujący do sklepu. Kartoniki będące jednocześnie karnetem na 10 urządzeń do odbioru w kasie zoo (czynna jest od wtorku do niedzieli w godz. 10-16).

Partnerzy

Sponsorzy