ZOO

Nocne zwiedzanie ZOO

W ogrodzie zoologicznym mieszkają zwierzęta, które nie zawsze pokazują się w trakcie dnia. Są to zwierzęta o nocnym trybie życia, aby zobaczyć te i inne zwierzęta w porze nocnej zapraszamy na nocne zwiedzanie ZOO w dniu 2 sierpnia w godz. 22.00 do 24.00.

Lipcowe środy: "O koziołku..."

To już trzecie spotkanie z serii "Zwierzęta z bajek", najbliższa środa (23.07) poświęcona zostanie koziołkowi. Wszystkim doskonale znany koziołek Matołek, patronować bedzie spotkaniu w Ogrodzie Zoologicznym w Bydgoszczy.

Świat Arktyki i Antarktydy nie zaginie...

Słoneczna i upalna sobota w Ogrodzie Zoologicznym w Bydgoszczy upłynęła pod hasłem "Dwa Bieguny, Cały Świat".

Kampania EAZA: "Dwa Bieguny, Cały świat" - z ostatniej chwili

W dniu 19 lipca w godzinach od 12.30 do 15.00 w czasie trwania spotkania "Dwa Bieguny, Cały Świat" bilety wstępu do ZOO będą tańsze tj. bilety normalny 7 zł, zaś ulgowy 5 zł.

Kampania EAZA: "Dwa Bieguny, Cały Świat"

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy również w tym roku przystępuje do kampanii Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów pn.  "Dwa Bieguny, Cały Świat". Zapraszamy małych i dużych bydgoszczan oraz ich gości w sobotę 19 lipca w godz. od 13 do 16 na polankę przy wejściu, by wspólnie poznawać świat Arktyki i Antartydy przez zabawę.

Lipcowe środy: "O osiołku..."

Kolejna lipcowa środa, tj. 16 lipca, upłynie nam pod tytułem: „O osiołku…”.

Karmienie szopów zwieńczyło spotkanie "Zwierzęta z bajek"

Kurka - maskotka spotkań w zoo, również w środę (9.07) podczas zabawy "Zwierzęta z bajek" cieszyła uczestników losowanymi nagrodami. Największą uciechę miały dzieci, którym udało się wylosować darmowe wejściówki do bydgoskiego ogrodu zoologicznego.

"Zwierzęta z bajek"

Nudzisz się?
Nie wiesz, co robić w wakacje?
Masz dość gier komputerowych i internetu?
Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to mamy dla Ciebie interesującą zoologiczną propozycję.

Wnoszenie szyb do wnętrza pawilonu akwarium i terrarium

Budowa pawilonu akwarium i terrarium dobiega wyczekiwanego finału. Nowo powstały budynek pięknie się prezentuje przy wejściu do zoo. Jednakże wewnątrz trwają jeszcze prace wykończeniowe.

Pierwsze fotki piskląt sowy śnieżnej

O pisklętach sowy śnieżnej pisaliśmy już w naszych aktualnościach (Najnowsze przychówki). Jednakże sowia mama niechciała pokazać własnego potomstwa.

Subskrybuje zawartość