ZOO

Promocja w zoo z okazji andrzejek!

Wszystkich zakochanych zapraszamy na spacer po zoo w najbliższą sobotę i niedzielę (28-29 listopada). Z okazji andrzejek bilety zakupią w promocyjnej cenie!

Małe żbiki

Żbicza mama pozwoliła na szybka sesję fotograficzną swoich kociąt.

Nocny spacer po ZOO za nami

Zmierzchało, kiedy pierwsi miłośnicy nocnych przygód pojawili sie w ZOO, zaś o godzinie 22.00 gdy rozpoczynano nocne zwiedzanie ZOO było już całkiem ciemno.

"Poroże porożu nierówne..."

W najbliższą środę tj. 6 sierpnia w godzinach od 10:30 do  13:30 zapraszamy dzieci z opiekunami na wakacyjne spotkanie pn. „Poroże porożu nierówne…”.

Ostatnie bilety na "Nocne zwiedzanie ZOO"

Z ostaniej chwili: Pozostało już niewiele biletów na Nocne zwiedzanie ZOO.

Lipcowe środy: "Lemurowe pląsy.."

Zapraszamy  na czwarte już lipcowe spotkanie z serii "Zwierzęta z bajek" w najbliższą środę (30.07). Będzie ono poświęcone zwierzętom madagaskarskim, a w szczególności lemurom, które są na pewno wszystkim znane.

Nocne zwiedzanie ZOO

W ogrodzie zoologicznym mieszkają zwierzęta, które nie zawsze pokazują się w trakcie dnia. Są to zwierzęta o nocnym trybie życia, aby zobaczyć te i inne zwierzęta w porze nocnej zapraszamy na nocne zwiedzanie ZOO w dniu 2 sierpnia w godz. 22.00 do 24.00.

Lipcowe środy: "O koziołku..."

To już trzecie spotkanie z serii "Zwierzęta z bajek", najbliższa środa (23.07) poświęcona zostanie koziołkowi. Wszystkim doskonale znany koziołek Matołek, patronować bedzie spotkaniu w Ogrodzie Zoologicznym w Bydgoszczy.

Świat Arktyki i Antarktydy nie zaginie...

Słoneczna i upalna sobota w Ogrodzie Zoologicznym w Bydgoszczy upłynęła pod hasłem "Dwa Bieguny, Cały Świat".

Kampania EAZA: "Dwa Bieguny, Cały świat" - z ostatniej chwili

W dniu 19 lipca w godzinach od 12.30 do 15.00 w czasie trwania spotkania "Dwa Bieguny, Cały Świat" bilety wstępu do ZOO będą tańsze tj. bilety normalny 7 zł, zaś ulgowy 5 zł.

Subskrybuje zawartość