ZOO

Zoo czynne w Wielkanoc!

Zapraszamy na spacer do zoo także w Wielkanoc!

Zoo działać będzie w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny w godzinach od 10 do 18. Od niedzieli zmienią się ceny biletów wstępu: normalny kosztować ma 10 zł, a ulgowy 7 zł. Obecnie jest to odpowiednio 7 zł i 5 zł.

Dzień Pisklaka za nami

Na spotkanie "Dzień Pisklaka" w ZOO, pogoda nie zawiodła. W piękne jeszcze słoneczne sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się na polance koło muflonów. 

O pisklakach na spotkaniu w zoo

W sobotę 12 kwietnia myślęcińskie zoo zaprasza na imprezę pod nazwą „Dzień pisklaka”.

Poznaliśmy polskie sowy z bliska...

Spotkanie z polskimi sowami przyciągnęło wielu miłośników tych ptaków. W sobotę 5 kwietnia o godzinie 15.00 rozpoczęto wydarzenie w ramach ogólnopolskiej akcji "Noc sów".

Muflonie maluchy

Stado muflonów powiększyło się o trzy młode koźlęta.

Dowiedz się wszystkiego o sowach!

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie z sowami polskimi, które mieszkają w myślęcińskim zoo. W najbliższą sobotę (5.04) będzie można dowiedzieć się o nich wszystkiego, a na koniec zdobyć dyplom!

Konkurs na Dzień Sów

Zapraszamy do sowiego konkursu.

Powitanie wiosny w zoo

W sobotę 22.03 w ZOO w Myślęcinku powitano wiosnę.

Oto fotoreportaże ze spotkania

Do zoo dojdziesz inaczej!

Z powodu prac budowlanych trwających przy wejściu do zoo zmienia się sposób dojścia do ogrodu. Należy pójść wzdłuż ogrodzenia skateparku, następnie po dojściu do traktu obok stawów skręcić w lewo przy restauracji „Parkowa” i iść wzdłuż płotu Ogrodu Fauny Polskiej. Trasa jest oznakowana specjalnymi kierunkowskazami. Za utrudnienia przepraszamy!

Konkurs fotograficzny!

Wiosna w Myślęcinku widoczna jest już gołym okiem. Pokażcie nam ją na swoich zdjęciach!

Subskrybuje zawartość