Majowy weekend w parku

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

W długi majowy weekend w Myślęcinku działać będą nie tylko wszystkie atrakcje parku, ale zapraszamy także na rodzinną imprezę do zoo z pokazami strzyżenia owiec i przędzenia.

 

 Spotkanie w minizoo rozpocznie się w piątek 2 maja o godzinie 11. Najpierw będzie można zobaczyć, w jaki sposób strzyże się owce. Myślęcińskie okazy pokryte są już grubym runem, więc zabieg ten jest niezbędny przed latem. Następnie uczestnicy przekonają się, w jaki sposób się przędzie i jak wyglądają przybory wykorzystywane do tej czynności. Chętni będą mogli spróbować swych sił. Również tym razem uczestnikom imprezy towarzyszyć będą psy ze schroniska biorące udział w programie "Lira", który ma za zadanie nauczyć je budowania pozytywnego kontaktu z człowiekiem, podstawowych dla przyjaciela rodziny komend i umiejętności.    

Przez cały długi majowy weekend zoo czynne będzie w godz. 10-19. Cena biletu to 10 zł (normalny) i 7 zł (ulgowy).

Zapraszamy również na spacer do innych części Myślęcinka. Park Rozrywki z wszystkimi atrakcjami czynny będzie w godz. 11-19. Czeka m.in. Zaginiony Świat dinozaurów, Makroświat z modelami owadów w olbrzymim powiększeniu, wielofunkcyjny plac zabaw w kształcie zamku z przeplotniami, zjeżdżalniami, drabinkami. Cennik biletów wstępu i poszczególnych urządzeń znajduje się na stronie www.myslecinek.pl w zakładce Park Rozrywki.

Działać będzie już także pierwszy w regionie Wakepark, który sezon zainaugurował w miniony weekend. To zainstalowany na brzegu myślęcińskiego stawu wyciąg, dzięki któremu za pomocą przypiętej do stóp specjalnej deski można wykonywać niesamowite ewolucje. Chętni mogą skorzystać m.in. z możliwości nauki, a ci, którym brakuje śmiałości, mogą oglądać popisy tych, którzy świetnie już sobie radzą. Przy wyciągu działają plażowy bar i boisko do siatkówki. Wakepark będzie czynny w godz. 10-20. Szczegóły na stronie www.wakeparkbydgoszcz.pl

Ci, którzy chcą uciec od zgiełku, spokój znajdą w Ogrodzie Botanicznym, który od maja otwarty będzie w godz. 9-22.

Przez cały weekend w godz. 11-18 włącznie kursować będzie pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię.     

Partnerzy

Sponsorzy