Na spacer do zoo także w Święta i w Nowy Rok!

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Myślęcińskie zoo przygotowuje się do Świąt i do Nowego Roku. Nie będzie ono jednak zamknięte, a wręcz przeciwnie – czekać będzie jeszcze więcej możliwości, by odwiedzić ulubione zwierzęta. Przewidziana jest także niespodzianka!

 

Choć w grudniu w poniedziałki ogród jest nieczynny, to wyjątkowo będzie można go odwiedzić również 23 i 30 grudnia. Zapraszamy także w pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia, a także w Sylwestra (do godziny 13) i Nowy Rok w godz. 10-16. W Wigilię zoo nie będzie czynne.

 

A na tych, którzy wybiorą się na spacer do zoo w świąteczne dni, czeka niespodzianka. Podobnie do ubiegłych lat w pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia na terenie Ogrodu Fauny Polskiej wywieszone zostaną kartki. Znalazca będzie mógł w kasie zoo odebrać drobny upominek.

 

Przypominamy, że wciąż można korzystać ze specjalnej promocji. Dwie osoby kupując unikalny kubek z niedźwiedziem za 10 zł, wejdą do zoo za złotówkę. Akcja trwa w godzinach funkcjonowania zoo do końca marca lub do wyczerpania zapasów.  Trwa także inna promocja: osoba, która zakupi w kasie bilet za 10 zł, będzie mogła wejść do ogrodu do końca marca w sumie aż cztery razy.

Zapraszamy!     

Partnerzy

Sponsorzy