Spalimy marzannę na pożegnanie zimy!

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

W sobotę 22 marca pożegnamy zimę w zoo. Zapraszamy na wspólne poszukiwania wiosny!

 

O godzinie 11 rozpocznie się spotkanie, na które zapraszamy 25 osób, które jako pierwsze zapiszą się pod numerem tel. 052 328 00 08 (do piątku w godz. 7- 14.30) lub adresem e-mail: zoo@myslecinek.pl. W pomieszczeniu dydaktycznym wykonamy kwiaty z papieru. W samo południe rozpocznie się spotkanie na świeżym powietrzu dla wszystkich chętnych. Najpierw przygotujemy małe marzanny ze słomy, patyków i sznurka, by potem w uroczystym przemarszu przez zoo pożegnać zimę i spalić kukły w ognisku. O godzinie 12.35 uczestnikom wydane zostaną karty zadań, które następnie trzeba będzie uzupełnić. Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą długopisów. O godzinie 13.30 nastąpi losowanie i rozdanie nagród.  Specjalnie z okazji spotkania w godzinach jego trwania czeka promocja: bilet wstępu dla dzieci przebranych za wiosnę (strój musi składać się z kilku charakterystycznych elementów)  będzie kosztował 3 zł. Cena biletu normalnego to 7 zł. Uczestnicy mogą przynieść swoje kiełbaski, by w godz. 13-16 upiec je na ognisku.

Podczas sobotniego spotkania wręczone zostaną również nagrody w konkursie fotograficznym. Wystarczyło do czwartku do godziny 18 wysłać zdjęcie, które zdaniem autora najlepiej obrazuje wiosnę w Myślęcinku. Jedna osoba mogła przesłać tylko jedną fotografię. Do zdobycia były dwa bilety wstępu do zoo i Zaginionego Świata, a także pakiet myślęcińskich gadżetów.  Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w piątek do godziny 14.

UWAGA!!! Z powodu prac budowlanych trwających przy wejściu do zoo zmienia się sposób dojścia do ogrodu. Należy pójść wzdłuż ogrodzenia skateparku, następnie po dojściu do traktu obok stawów skręcić w lewo przy restauracji „Parkowa” i iść wzdłuż płotu Ogrodu Fauny Polskiej. Trasa jest oznakowana specjalnymi kierunkowskazami. Za utrudnienia przepraszamy! 

Partnerzy

Sponsorzy