2017

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rybim Rynku w Bydgoszczy!!

W tym roku Bydgoszcz na święta będzie jeszcze piękniejsza. Oprócz świątecznych dekoracji ulic i placów dodatkowo na Rybim Rynku zorganizowany zostanie kiermasz bożonarodzeniowy. Staną na nim drewniane stragany, które pięknie oświetlone wprowadzą nas w świąteczną atmosferę już od 6 grudnia. Od tego dnia jarmark czynny będzie codziennie w godzinach od 11 do 18.

Ruszyły zapisy na zimowe zajęcia jeździeckie w Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami”!

Ruszyły zapisy na zimowe zajęcia jeździeckie w Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami”! Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat. Oferujemy turnusy 5-dniowe w następujących terminach:
1) 12.02.18 – 16.02.18
2) 19.02.18 – 23.02.18
W programie:
• 2 godziny jazdy dziennie – dla dzieci jeżdżących samodzielnie (tj. bez lonży ) i 2 razy po 30 minut lonży dla jeźdźców początkujących;
• codzienny udział w życiu stajni – pielęgnacja i siodłanie koni, utrzymywanie porządku w boksach i na padoku itp.
• zajęcia teoretyczne dotyczące koni,

Myślęcinek w okresie Świąt Bożego Narodzenia!!

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, 25 i 26 grudnia 2017r zwiedzając bydgoskie ZOO będzie można jak co roku otrzymać drobne prezenty. Tym razem jednak w nieco inny sposób.
W kasie ZOO zostaną wyłożone specjalne karty pn. „Świątecznie z Bewikiem ” (ilość kart ograniczona). Na terenie ZOO wywieszone zostaną „bewikowe literki”, z których należy ułożyć hasło. Z uzupełnionymi kartami wracamy do kasy ZOO i odbieramy upominek.

„Z Bewikiem w tle” - specjalne zaproszenie do myślęcińskiego ZOO!!

16 i 17 grudnia 2017r zwiedzając bydgoskie ZOO, a dokładnie pawilon Akwarium Terrarium zachęcamy do indywidualnego sprawdzenia swojej wiedzy w rozpoznawaniu gatunków łabędzi. W tym celu zostanie wyłożona specjalna kartka z rysunkami łabędzi do samodzielnego uzupełnienia, a potem do zweryfikowania poprawności w oparciu o informacje zawarte na potykaczach rozstawionych w pawilonie Akwarium Terrarium. Poza tym nadal będzie możliwość dekorowania naszej choinki. W „rysunkowym kąciku” znajdziecie kredki i szablony ozdób. Liczymy oczywiście na bombki bewikowe.

Bydgoszcz na półmetku cyklu CITY TRAIL!!

Trzeci bieg Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Bydgoszczy odbył się w niedzielę, 10 grudnia w Myślęcinku. Tym razem na trasie nie brakowało błota i śliskich ścieżek, ale przebijające się przez chmury promienie słoneczne, umilały wysiłek. Linię mety biegu głównego minęło 651 zawodników. W cyklu dla dzieci i młodzieży CITY TRAIL Junior wystartowało blisko 300 młodych adeptów biegania.
Zwycięzcą biegu został Bartosz Kotłowski, czwarty zawodnik tegorocznych halowych mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1500m.
Wyniki biegu znajdują się pod linkiem:

Partnerzy

Sponsorzy