Back to top

Pojazd kołowy - kolejka

Wersja do wydrukuWersja PDF

Informujemy, że w związku z organizacją "Triathlon Polska", w dniu 20 sierpnia kolejka parkowa nie kursuje. Za utrudnienia przepraszamy!!

Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię zacznie kursować od 3 maja!!

Informujemy, że w dniu 1 i 2 maja 2017, w związku z organizowanymi na terenie LPKiW imprezami wystąpią utrudnienia w kursowaniu pojazdu kołowego stylizowanego na ciuchcię.
W związku z tym pojazd kołowy zacznie kursować od 3 maja. Za utrudnienia przepraszamy !!

Możliwość wynajmu dla grup zorganizowanych po wcześniejszej rezerwacji pod numerem tel. 664-131-682 lub 785-251-786

 

Przystanek początkowy ulokowany jest przy przystanku autobusowym linii 52 i 84 „Myślęcinek” (przy głównym parkingu i wejściu do zoo). Dalej pojazd ruszy ulicą Gdańską w stronę ulicy Rekreacyjnej i zatrzyma się przy ścieżce prowadzącej do Zaginionego Świata. W przypadku małego ruchu pieszych wjedzie na promenadę parkową i stanie przy wejściu do Parku Rozrywki. Kolejny przystanek usytuowany będzie przy wejściu na Różopole. Dalej pojazd pojedzie jeszcze do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i skręci w kierunku plaży. Zataczając pętlę wokół Myślęcinka zatrzyma się jeszcze nieopodal Ogrodu Botanicznego i przez stare tereny wystawiennicze wróci na miejsce startu.

Przy dużym natężeniu ruchu pojazd ominie promenadę- pojedzie tzw. traktem meleksowym, który ciągnie się od ulicy Rekreacyjnej do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i zatrzyma się przy plaży, Ogrodzie Botanicznym i wróci na przystanek początkowy.

Podróż zajmuje ok. 35-45 min.

Copyright © LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU "MYŚLĘCINEK" SP. Z O.O. W BYDGOSZCZY. Wszystkie prawa zastrzeżone.