Back to top

2017

Zabytkowym ogórkiem do Myślęcinka!!

Informujemy, że w każdą sobotę i niedzielę wakacji (do końca sierpnia 2017 r.) dojazd do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku zapewnia linia turystyczna nr 100 obsługiwana zabytkowymi autobusami z Muzeum Komunikacji w Paterku. Na trasie linii 100 obowiązuje zwykła taryfa biletowa ZDMiKP w Bydgoszczy (3 zł normalny, 1,5 zł ulgowy). Bilety nabyć można u konduktora w pojeździe.

Uwaga!! W sobotę, 17 czerwca w godz. 14 - 21,45 utrudnienia w dojeździe do Myślęcinka!!

W związku z organizacją meczu na stadionie Zawiszy, organizowanego w ramach turnieju U21, informujemy, że w sobotę, 17 czerwca 2017, w godzinach od 14,00 do 21,45 dojazd do Myślęcinka jest utrudniony. Dojazd przewidziany jest ul. Armii Krajowej ( dwupasmówka), następnie na wysokości salonu opla kierujemy się w ul. Jeździecką. Dalej prosto, na wysokości sklepu Polo w Niemczu, skręcamy w ul. Hipiczną i zjeżdżamy w dół, następnie kierujemy się w ul. Konną i jedziemy wzdłuż pola golfowego na parkingi, które znajdują się koło wyciągu narciarskiego, Kummerówki. Za utrudnienia przepraszamy!!

Bieg nocny " Sen Nocy Letniej" w sobotę, 17 czerwca!!

Akademia Biegania Sprint zaprasza 17 czerwca 2017 na imprezę biegową pn. „Sen Nocy Letniej”. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 km w super atmosferze, wieczorową porą, po alejkach Myślęcinka, które o godz. 22.00 wyglądają niezwykle.
Miejsce: Myślęcinek, start, godz. 22,00 u podnóża ulicy Konnej ( zmiana miejsca startu w związku z organizacją meczu w ramach U21)
Koszt: informacje o opłatach startowych i rejestracja uczestników na stronie www.rejestracja.akademiabiegania.com.pl.

UWAGA!! 

Seiten

Copyright © LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU "MYŚLĘCINEK" SP. Z O.O. W BYDGOSZCZY. Wszystkie prawa zastrzeżone.