Back to top

Aktualności

Uwaga!! Zapraszamy na stok narciarski!!

Dzisiaj poniedziałek, 20 lutego.
Informujemy, że stok narciarski jest czynny. Jeśli warunki pogodowe pozwolą stok czynny będzie także jutro. Obecnie panują dostateczne warunki do szusowania - śnieg jest miękki, lepiący. Dla chętnych, w celu oceny warunków szusowania oferujemy pierwszy wjazd wyciągiem gratis. Ponadto w dniu dzisiejszym parking dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim, w strefie parkowania przeznaczonej dla obsługi stoku - parking utwardzony. Wszystkie informacje nt. stoku znajdują się w zakładce Aktywny wypoczynek. Korzystajcie!!

Stok narciarski w Myślęcinku czynny!!

Dzisiaj niedziela, 19 lutego. Informujemy, że na stoku narciarskim w Myślęcinku panują dostateczne warunki do szusowania - śnieg jest miękki, lepiący. Dla chętnych, w celu oceny warunków szusowania oferujemy pierwszy wjazd wyciągiem gratis. Ponadto w dniu dzisiejszym parking dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim, w strefie parkowania przeznaczonej dla obsługi stoku - parking utwardzony. Wszystkie informacje nt. stoku znajdują się w zakładce Aktywny wypoczynek. Korzystajcie!!

CITY TRAIL - trzecie zwycięstwo Aleksandry Brzezińskiej, bez faworytów wśród mężczyzn!!

Piąty bieg CITY TRAIL w Bydgoszczy, który odbył się 12 lutego w Myślęcinku po raz kolejny był sporym wyzwaniem dla zawodników. Oblodzone leśne ścieżki Myślęcinka nie sprzyjały rozwijaniu dużych prędkości. W stawce zabrakło dzisiaj czołowych biegaczy. Pod ich nieobecność zwycięstwo w pięciokilometrowym biegu odniósł 17-letni Jan Poczewski. Wśród kobiet triumfowała – po raz trzeci w edycji – Aleksandra Brzezińska.

Biegasz? W niedzielę masz okazję sprawdzić się w biegach przełajowych!!

W najbliższą niedzielę, 12 lutego odbędzie się piąta impreza CITY TRAIL na terenie Myślęcinka. Przed miesiącem ścieżki w Myślęcinku były częściowo oblodzone, a niebo pokryte chmurami. Jak będzie tym razem? Okaże się już za kilka dni! Rejestracja do biegu trwa na www.citytrail.pl do końca dnia w środę, 8 lutego. Lista startowa będzie otwarta również w dniu imprezy. Informujemy jednocześnie wszystkich uczestników biegu w ramach cyklu City Trail, organizowanego w dniu 12 lutego na terenie Myślęcinka, że miejsca parkingowe dla nich znajdują się przy parkingu głównym LPKiW. Opłata za cały dzień parkowania wynosi 4 zł.

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej

Copyright © LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU "MYŚLĘCINEK" SP. Z O.O. W BYDGOSZCZY. Wszystkie prawa zastrzeżone.