Back to top

Aktualności

Akademia bezpieczenstwa od 19 września w Myślęcinku!!

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wraz ze Strażą Miejską w Bydgoszczy, Żandarmerią Wojskową Oddział Bydgoszcz, Strażą Ochrony Kolei, Związkiem Harcerstwa Polskiego, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu, Strażą Pożarną w Bydgoszczy przygotowują akcję profilaktyczną pod nazwą „Akademia bezpieczeństwa” Akcja skierowana jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.
Akcja zostanie przeprowadzona w dniach od 19 września do 22 września w godzinach 9.30-13.00 na terenie LPKiW „Myślęcinek” w Miasteczku Ruchu Drogowego.

Terenowa Masakra powraca 24 września!!

Terenowa Masakra (V Edycja) odbędzie się już 24 września 2017 w bydgoskim Myślęcinku. Na uczestników czeka mocno urozmaicony i pofałdowany teren. Poziom trudności zależy od uczestniczących biegaczy. Im dłuższy dystans, tym więcej dodatkowych utrudnień czeka na trasie. Jeżeli któraś z przeszkód będzie zbyt wymagająca, można ją ominąć w zamian za kilkadziesiąt dodatkowych sekund, które doliczone zostaną do ostatecznego czasu. Zaplanowano dwa biegi na dystansie 5km i 10 km.

Zmiany w kursowaniu kolejki parkowej!!

Informujemy, że w najbliższą sobotę kolejka parkowa kursuje od godziny 14. W niedzielę, z powodu organizacji Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego nastąpi zmiana trasy kursowania kolejki. Kolejka w tym dniu zjedzie z ulicy Hipicznej na polanę Różopole a następnie drogą wzdłuż Wakeparku i ogrodzenia ZOO pojedzie do przystanku początkowego. Za utrudnienia przepraszamy!!

Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi!!

Zapraszamy do Myślęcinka na niezwykle widowiskową dyscypilnę, tj. na Konkurs Powożenia Zaprzęgami. Zawody rozgrywają się w trzech kategoriach: zaprzęgów czterokonnych, parokonnych i jednokonnych. Już w ten weekend, tj. 9,10 września na myślęcińskim hipodromie przy Ośrodku Rekreacji Konnej, można będzie zobaczyć kombinację dwóch ostatnich konkurencji: maratonu- sprawdzającego poziom wytrenowania, zwinności i wytrzymałości koni oraz zręczności powożenia, mającej na celu ocenę kondycji, posłuszeństwa i elastyczności koni. W sobotę rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 13.

Strony

Subscribe to Kanał strony głównej

Copyright © LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU "MYŚLĘCINEK" SP. Z O.O. W BYDGOSZCZY. Wszystkie prawa zastrzeżone.