Bilety w promocyjnych cenach!

Wersja do wydrukuWersja PDF

W końcu możemy cieszyć się otwarciem wszystkich już atrakcji Myślęcinka. Odwiedzający mogą skorzystać z dwóch ofert, jakie przygotowaliśmy: superbiletu i biletu łączonego. 

Pierwszą z naszych propozycji jest bilet łączony obejmujący możliwość wejścia do zoo i do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a w skład pakietu wchodzi również karnet z 10-cioma oczkami na urządzenia w lunaparku. Bilet ten kosztuje 45 zł. 

Drugą propozycją jest superbilet. Dzięki niemu można w ciągu jednego dnia z ogromnym rabatem zwiedzić zoo, wejść do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i tam otrzymać karnet na 10 urządzeń rozrywkowych, a także w Ośrodku Rekreacji Konnej cieszyć się półgodzinnym oprowadzaniem na lonży. By wejść do zoo i kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, wystarczy pokazać wydruk w kasie zoo lub głównej kasie kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i tam w zamian otrzymać kartonik superbiletu  za 65 zł. W przypadku lunaparku, kartonik ten stanowi również karnet z 10 oczkami i otrzymuje się do niego w komplecie opaskę wstępu dla jednej osoby (niektóre urządzenia pobierają większą liczbę oczek, szczegóły w zakładce Park Rozrywki). Z zoo oraz Parku Rozrywki można skorzystać jedynie w wybranym dniu, oprowadzanie na koniu może odbywać się w innym terminie. Należy z wyprzedzeniem zarezerwować wizytę pod numerem telefonu 724560016.

Zarówno superbilet, jak i bilet łączony można kupić za pomocą portalu tickeo.pl, a zakupu można dokonać bezpośrednio z naszej strony - ikonki przekierowujące znajdują się na samej górze strony startowej.

Partnerzy

Sponsorzy