Długi weekend sierpniowy w Myślęcinku

Wersja do wydrukuWersja PDF

Długi weekend sierpniowy w Myślęcinku upłynie pod znakiem triathlonu i ostatnich darmowych animacji dla dzieci w Parku Rozrywki.

W czwartek 15 sierpnia wszystkie atrakcje Myślęcinka będą czynne zgodnie ze stałym  harmonogramem. W sobotę rozpocznie się Ocean Lava Triathlon Polska-jedne z najstarszych tego typu zawodów w kraju. Z tego powodu w godzinach 7-17 i w niedzielę w godz. 9.30-13 zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd ulicą Gdańską od strony stadionu Zawiszy i ulicy Jeździeckiej. W sobotę w godz. 12-22 i w niedzielę w godz. 9.30-13 alejki wewnątrz Myślęcinka będą natomiast areną zmagań biegaczy i należy liczyć się z utrudnieniami w możliwości przejścia. Każdego dnia imprezy udostępniona będzie śluza, by móc przejechać z ulicy Zamczysko w Konną. Uprzejmie prosimy jednak o dotarcie do parku bez auta ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych.
W niedzielę 18 sierpnia po raz ostatni tego lata w Parku Rozrywki będzie można skorzystać z darmowych animacji dla dzieci. Od godziny 15 FUNimki zaproszą na bardzo Dziki Zachód. Okolice Muzeum Ziemi opanują prawdziwi kowboje! Szeryf bandy przygotował wyzwania: taniec pod lasso, łapanie bandyty, zaganianie krów, taniec z kowbojskim kapeluszem, pojedynek na pistolety.
Następnie do zabawy porwie Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”. W programie m.in. pokaz baniek mydlanych, zabawy chustą, malowanie twarzy i harce z  ogromną maskotką.
Dla starszych strzelnica ASG firmy Ipron Events, a mamy obecne i przyszłe znajdą fachowe doradztwo przy stoisku Stowarzyszenia Małyssak. Będzie to okazja do rozmów (m.in. z promotorem) o karmieniu piersią i mlekiem kobiecym w przyjaznej strefie, a także do odpoczynku, swobodnego nakarmienia i przewinięcia (na miejscu czeka przewijak). Rodzice, którzy nakarmią maluszka w przygotowanej strefie i podadzą hasło "Jedzie z nami Małyssak", otrzymają naklejkę do przyklejenia na szybę auta (liczba naklejek ograniczona).
Pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię jeździć będzie w czwartek 15 sierpnia w godz. 11-18, a sobotę i niedzielę z powodu triathlonu nie wyjedzie na trasę.

Partnerzy

Sponsorzy