Ferie w Myślęcinku - Korzystajcie!!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Ferie w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek - 12 lutego. Oto propozycja Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku na feryjny, super czas!!
 

Uczniowie w czasie ferii ( od 12 do 16 lutego oraz od 19 do 23 lutego) będą mogli korzystać z wyciągów za darmo!!

1. Uczniowie, którzy chcą wolny czas spędzić aktywnie na stoku narciarskim w Myślęcinku, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 będą mogli korzystać z wyciągów za darmo! Promocja obejmuje osoby, które mają nie więcej niż 19 lat i okażą obsłudze przy wyciągu legitymację szkolną. W czasie ferii stok będzie działał codziennie w godzinach 10-21. Kasa i wypożyczalnia sprzętu funkcjonują do godz. 20. wszystkie informacje dot. stoku na stronie www.myslecinek.pl w zielonym kaflu zwanym Stok Narciarski.

2. Ferie w ZOO Zimowe ferie w ZOO pn. „Ptaki polskich lasów” to połączenie prelekcji na temat ptaków zamieszkujących w polskich lasach oraz pracy warsztatowej polegającej na wykonaniu kul dla ptaków. Kule zostaną rozwieszone na terenie bydgoskiego ZOO (w miarę zapotrzebowania) i posłużą jako baza pokarmowa dla ptaków m.in. sikorek, kowalików, gili …. Na spotkania zapraszamy dzieci powyżej 6 lat wraz z rodzicami. Kiedy: 14.02 i 21.02 do wyboru godz. 10 i 12. Koszt to wstęp do ZOO – bilet normalny 12 zł, bilet ulgowy 8 zł. Aby wziąć udział w spotkaniu należy z wyprzedzeniem zarezerwować termin tel. 52 328 00 08 (od poniedziałku do piątku od 7 do 15). W czasie ferii w miarę możliwości pogodowych w godzinach od 10 do 15 będzie rozpalone ognisko i przygotowane patyki. Kiełbaski należy przygotować we własnym zakresie.

3. Ogród Botaniczny Ogród Botaniczny zaprasza na zimowe zwiedzanie z przewodnikiem w poniedziałki (12 lutego i 19 lutego), i w środy (14 lutego i 21 lutego) w godz. 11-12. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie prace prowadzone były przed zimą, by przygotować ogród na chłody, jakie gatunki budzą się teraz do życia. Chętni proszeni są o zapisy pod numerem tel. 885 550 395 w godzinach od 7 do 14 dnia poprzedzającego zwiedzanie. Zbiórka spacerowiczów w dniu zwiedzania o godz. 10,50 na parkingu przed Karczmą Kujawską przy ulicy Konnej. Opłata wynosi 5 zł od osoby, którą będzie można uiścić bezpośrednio przed spacerem, na miejscu zbiórki.

4. Ośrodek Rekreacji Konnej „Pod Aniołami” Są jeszcze wolne miejsca w Ośrodku Rekreacji Konnej „Pod Aniołami”! Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat w terminie od 19.02.18 do 23.02.18 W programie: • 2 godziny jazdy dziennie – dla dzieci jeżdżących samodzielnie (tj. bez lonży ) i 2 razy po 30 minut lonży dla jeźdźców początkujących; • codzienny udział w życiu stajni – pielęgnacja i siodłanie koni, utrzymywanie porządku w boksach i na padoku itp. • zajęcia teoretyczne dotyczące koni, • inne atrakcje: (przejażdżka bryczką/kulig, zajęcia z woltyżerki, gry i filmy o tematyce jeździeckiej) • obiad; napoje zimne i ciepłe. Pobyt dzieci: od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00. Cena: 600zł Każdy Uczestnik półkolonii jest objęty ubezpieczeniem grupowym. W związku z tym, iż jeździectwo należy do grupy podwyższonego ryzyka, zaleca się wykupienie dodatkowego, indywidualnego ubezpieczenia NNW.

5. Półkolonie zimowe w Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku w dniach 19 - 23.02.2018 Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 - 10 lat. Koszt uczestnictwa to 400 zł. Cena obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, napoje, opieka, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów. Aby zapisać dziecko należy: 1. Dokonać zgłoszenia osobiście lub telefonicznie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej - Myślęcinek, Polana Zacisze, ul. Hipiczna, tel. 52 328 00 01, e-mail: bcee@bcee.bydgoszcz.pl 2. Wpłacić 50 zł zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zgłoszenia. 3. Wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz zapoznać się z regulaminem

Zapraszamy!!

Partnerzy

Sponsorzy