Kup specjalny bilet i wykorzystaj go do końca roku!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Kup specjalny voucher i wykorzystaj go, gdy już otwarte będą atrakcje Myślęcinka. Pomożesz w bieżącym utrzymaniu zoo!

Regularnie otrzymujemy pytania, jak dajemy sobie radę, gdy zoo jest zamknięte. Są to miłe wiadomości, bo dobrze wiedzieć, że park ma tylu przyjaciół. Zwierzęta są pod bardzo dobrą opieką swoich ukochanych opiekunów i to jest najważniejsze. Jest jednak ta gorsza, finansowa strona. Zoo od dłuższego czasu jest zamknięte i nie wiadomo, jak długo potrwa ten stan. Dlatego wszystkim chętnym dajemy możliwość wsparcia ogrodu.

Jak? Wystarczy kupić specjalnie przygotowane vouchery, tańsze od regularnie dotąd sprzedawanych o 15 proc. i 30 proc. Można wykorzystać je do końca tego roku, gdy już sytuacja się unormuje i nasze ośrodki znowu będą działać. Oto trzy propozycje:

1. karnet wstępu do zoo na okaziciela na sześć wejść za 53 zł-w tym przypadku należy do końca 2020 roku choć raz przyjść do zoo, by uruchomić voucher, pozostałe wejścia do wykorzystania w dowolnym terminie 
2.  bilet łączony za 32 zł umożliwiający:
- wejście do Ogrodu Zoologicznego,
- wejście do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i otrzymanie karnetu na 10 wybranych urządzeń (cena regularna – 45 zł)

3. bilet normalny (17 zł ) i ulgowy (12 zł) – podstawą jest cena wejściówek z akcji „Środa z rabatem” (cena regularna – 20 zł i 14 zł).

Dzięki temu, że chętni kupią bilet już dziś, park otrzyma środki będące zastrzykiem dla budżetu zamkniętego zoo w tym trudnym czasie. 

Ważne! Sprzedaż będzie możliwa wyłącznie przez portal tickeo.pl! 

Dziękujemy za wsparcie!

PONIŻEJ MOŻNA BEZPOŚREDNIO DOKONAĆ ZAKUPU

Partnerzy

Sponsorzy