Otwarcie kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat

Wersja do wydrukuWersja PDF

Myślęcinek zaprasza do całego już kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także do zupełnie nowego parku linowego

Od soboty 6 czerwca można nie tylko odwiedzać dinozaury i inne stworzenia pierwotne, ale także skorzystać z części z urządzeniami rozrywkowymi, makroświatem i odwróconym domem. Zgodnie z zaleceniami przeciwepidemicznymi, do dyspozycji są: autodrom, kolejka górska dla dzieci „smok”, rollercoaster, mała kolejka szynowa, karuzele „trabant” i „koniki”, łódź pirata, gabinet luster, a także bajkowe zakątki specjalnie przygotowane dla najmłodszych gości parku.

Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ swoje działanie rozpoczął zupełnie nowy park linowy. Jest wyposażony w sześć tras. Świetną zabawę oferuje dzieciom już od ok. 4 roku życia, dla których przygotowana jest dostosowana do nich ścieżka, gdzie rodzic może trzymać pociechę za rękę. Za to najodważniejsi będą mogli zmierzyć się przeszkodami będącymi jednymi z najdłuższych w Polsce, a do pokonania m.in. skok tarzana. Śmiałkowie będą korzystać z nowoczesnego, bardzo bezpiecznego systemu asekuracji. 

Kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat czynny od środy do niedzieli w godz. 11-18 (kasa czynna do godziny 17.30). Park linowy czynny także w poniedziałek i  w wtorek w godz. 11-19.Wszelkie cenniki znajdują się w odpowiednich zakładkach.

Partnerzy

Sponsorzy