Otwieracz. Granie na małym ekranie!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Otwieracz. Granie na małym ekranie - dzięki temu projektowi wybierzemy nowe twarze, które będą mogły zagrać na przyszłorocznym powitaniu lata. Czekamy na nagrania!

Po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat nie zaprosimy Was na tradycyjne powitanie lata do Myślęcinka. Jednak już dziś myślimy o przyszłorocznym Otwieraczu i chcemy, by to lato także z muzyką w parku się kojarzyło.

Mamy dla Was wyzwanie pod nazwą „Otwieracz. Granie na małym ekranie”. Zapraszamy wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób związane są z muzyką, wokalistów, zespoły z Bydgoszczy i okolic, do przesłania nam nagrania swojego wykonania. Pokażcie, na co Was stać, podzielcie się swoim talentem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu nieśmiałych boi się wyjść ze swoją twórczością. Inni z kolei startują i my dajemy szansę na wyjście do szerszej publiczności. Nagrania będziemy prezentować na myślęcińskim Facebooku i mamy nadzieję, że przez całe lato będziemy mogli cieszyć się odkrywaniem nowych brzmień i poznawaniem utalentowanych, rodzimych muzyków. Wielkim finałem na zakończenie wakacji będzie głosowanie: za pomocą Facebooka wybierzecie wykonawcę lub zespół, który wystąpi jako suport przyszłorocznych gwiazd Otwieracza. Drugiego szczęśliwca wybierzemy my. A jest o co walczyć: na myślęcińskiej scenie podczas Otwieracza i Babiego lata występowały już takie tuzy polskiej muzyki jak Kult, Perfect, Dżem, Hey czy Sylwia Grzeszczak. W tym roku lato witać mieliśmy w rytm hitów Beaty Kozidrak i Bajmu, a także Viki Gabor. Poniżej szczegóły techniczne.

Co wysyłamy? Nagrania swojego autorstwa z zaśpiewanym/zagranym utworem swojego autorstwa lub coverem. Nie ma ograniczeń co do długości.

Jak wysyłamy? Nagranie musi być upublicznione za pomocą portalu YouTube. Link z utworem należy przesłać na adres rzecznik@myslecinek.pl

Do kiedy wysyłamy? Najlepiej jak najszybciej, ale nieprzekraczalny termin to  24 sierpnia.
Kiedy głosowanie? Głosowanie rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 12 na profilu Myślęcinka na Facebooku i potrwa do 30 sierpnia do godziny 12. Zwycięzcy (w tym jeden wybrany przez pracowników Myślęcinka) zostaną oficjalnie ogłoszeni 31 sierpnia o godzinie 12.

Zwycięzcy wystąpią podczas Otwieracza 2021 na Różopolu. Myślęcinek gwarantuje obsługę techniczną sceny i podstawowe narzędzia. Sprzęt muzyczny i instrumenty każdy musi zabezpieczyć we własnym zakresie.

Na wszelkie pytania odpowiemy na Facebooku lub za pomocą e-maila: rzecznik@myslecinek.pl.

Do dzieła!

Partnerzy

Sponsorzy