Z superbiletem taniej do zoo, lunaparku i na jazdę konną!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Trzy atrakcje Myślęcinka w pakiecie! Dzięki łączonemu biletowi można wejść do zoo i lunaparku, skorzystać z pięciu urządzeń rozrywkowych i przez pół godziny jeździć na koniu

Koszt biletu dla jednej osoby to 50 zł. Dzięki niemu można w ciągu jednego dnia z ogromnym rabatem zwiedzić zoo, wejść do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i tam otrzymać karnet na pięć urządzeń rozrywkowych, a także w Ośrodku Rekreacji Konnej cieszyć się półgodzinnym oprowadzaniem na lonży. 

Co zrobić, by skorzystać z oferty?

Należy wejść na stronę www.myslecinek.pl i poprzez system tickeo.pl kupić bilet elektroniczny.
By wejść do zoo i kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, wystarczy pokazać wydruk  w kasie zoo lub głównej kasie kompleksu i tam  w zamian otrzymać kartonik superbiletu łączonego za 50 zł.
W przypadku lunaparku, kartonik ten stanowi również karnet z pięcioma oczkami i otrzymuje się do niego w komplecie opaskę wstępu dla jednej osoby (niektóre urządzenia pobierają większą liczbę oczek, szczegóły w zakładce Park Rozrywki na stronie www.myslecinek.pl). 
Jazdę konną należy umówić w Ośrodku Rekreacji Konnej pod numerem telefonu 724 560 016. Data i godzina jazdy uzależniona będzie od dostępności.

Osoby z zakupioną przez portal wejściówką mają pierwszeństwo do parkowych kas.

Co więcej, w skład biletu łączonego wchodzi także możliwość bezpłatnego skorzystania z parkingu. Warunkiem jest zostawienie za szybą bileciku parkingowego znajdującego się na wydruku. Bilet parkingowy jest do jednorazowego użytku i może być użyty wyłącznie w wybranym dniu.

Z zoo oraz Parku Rozrywki można skorzystać jedynie w wybranym dniu, oprowadzanie na koniu może odbywać się innego dnia.

Partnerzy

Sponsorzy