Dotyczy odpowiedzi w sprawie zamówienia pn.”Wykonanie dostawy wraz z instalacją systemu bramkowego wraz z jej transportem i uruchomieniem w Parku Rozrywki oraz wymiana czujników i oprogramowania w Ogrodzie Zoologicznym wraz z ich uruchomieniem

Wersja do wydrukuWersja PDF
Nr zamówienia: 
1/PM/2019
Rodzaj zamówienia: 

Bydgoszcz, 05.03.2019

Wykonawcy

Dotyczy odpowiedzi w sprawie zamówienia publicznego pn.”Wykonanie dostawy wraz z instalacją systemu bramkowego wraz z jej transportem i uruchomieniem w Parku Rozrywki oraz wymiana czujników i oprogramowania w Ogrodzie Zoologicznym wraz z ich uruchomieniem w Leśnym Parku.
W odpowiedzi na pismo z dnia 04.03.2019r. Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z.o.o w Bydgoszczy udziela następujących odpowiedzi :

Pytanie nr. 1
Czy Zamawiający w ramach przetargu wymaga doprowadzenia okablowania zasilającego i sygnałowego do serwerowni, punktów kasowych i punktów kontroli?

Odpowiedź:
Zamawiający nie wymaga doprowadzenia okablowania zasilającego i sygnałowego do serwerowni, punktów kasowych i punktów kontroli.

Pytanie nr.2
Czy Zamawiający dopuszcza, aby na serwerze zarządzającym systemu sprzedaży i kontroli biletów został zainstalowany na systemie operacyjnym bazującym na systemie LINUX Debian? System Linux nie wymaga zakupu kosztownych licencji i zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto w odróżnieniu od systemu Windows Serwer, system LINUX posiada dożywotnie wsparcie.

Odpowiedź:
Zamawiający dopuszcza aby na serwerze zarządzającym systemem sprzedaży i kontroli biletów został zainstalowany system Linux Debian.

Pytanie nr. 3
Prosimy o zmianę zapisów dotyczących czasu usunięcia awarii określonego w par. 2 ust. 2 pkt. 4 umowy na 8 godzin w przypadku naprawy zdalnej i 48 godzin w przypadku wymiany części systemu.

Odpowiedź:
Zamawiający nie zgadza się na zmiany w umowie w § 2.ust.2 pkt. 4.

Pytanie nr. 4
Prosimy o zmniejszenie kary umownej określonej w par. 12 ust. 1 pkt. a), b) i c) do wysokości 0,15% ustalonego w umowie wynagrodzenia Wykonawcy brutto.

Odpowiedź:
Zamawiający nie zgadza się na zmiany w umowie w § 12.ust.1.pkt a),b),c).

DataZałącznikWielkość
2019-03-05PDF icon odpowiedz.pdf200.65 KB

Partnerzy

Sponsorzy