Myślęcinek gra z Orkiestrą!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Myślęcinek gra z Orkiestrą!

W Leśnym Parku możesz przyłączyć się do WOŚP na trzy sposoby: licytując, biegając lub po prostu przychodząc do zoo!
Tym razem zwycięzca licytacji zrobi coś, co mogą nieliczni- nakarmi lemury w Ogrodzie Zoologicznym!
Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy może pochwalić się całkiem liczną rodziną króla Juliana. I choć na Madagaskar jest stąd bardzo daleko, to zwierzęta zadomowiły się tu i regularnie cieszą nas nowym potomstwem. Dzięki aukcji jest możliwość wejścia na wybieg, nakarmienia lemurów rodzynkami i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem pracownika zoo. Grupa może liczyć do pięciu osób. Dokładna data zostanie ustalona ze zwycięzcą aukcji. Wszelkie pytania można zadawać na adres e-mail
rzecznik@myslecinek.pl. Tutaj link do licytacji. 

Drugą formą pomocy jest tradycyjny już Bieg Serduszkowy. Po raz czwarty serdecznie zapraszamy na trening biegowy z RUN BYDGOSZCZ dla WOŚP. Odbędzie się on w dniu Finału, tj. 28.01.2024 w Myślęcinku o godzinie 9:30. Spotykamy się na parkingu przy skrzyżowaniu Rekreacyjnej z Hipiczną. Od 18.01 do 25.01.2024 prowadzona jest  licytacja na Facebooku Run Bydgoszcz, a pieniądze za wylicytowane przedmioty będą trafiać do eSkarbonki.
https://www.facebook.com/StowarzyszenieRunBydgoszcz/posts/pfbid027VdXiLT...
W dniu treningu będzie można wrzucić pieniądze do puszki WOŚP. Każdy, kto pomoże zapełnić puszkę,  będzie brał udział w losowaniu drobnych gadżetów. Po tzw. części artystycznej, zdjęcie, rozgrzewka poprowadzona przez trenera Organic Fitness i bieg ścieżkami Myślęcinka. Bieg odbędzie się w dwóch grupach: 5 km w tempie konwersacyjnym oraz 10 km w tempie 5 km/h. Czas trwania to ok.  godzina. Jak zawsze: bez wyników, na wesoło.
link do wydarzenia
https://www.facebook.com/share/5wmHkGqgsgBNRVzv/
Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w opisie wydarzenia oraz w poście dotyczącym planu treningu.

Trzecią formą wsparcia Finału  przez Myślęcinek będzie przekazanie na rzecz WOŚP całego utargu z biletów do zoo z niedzieli 28 stycznia. Dlatego im więcej osób odwiedzi ogród, tym więcej trafi na konto najpiękniejszej Orkiestry świata.

Zapraszamy!

Partnerzy

Sponsorzy