Aktualności

1 listopada atrakcje parku nieczynne!

W czwartek 1 listopada Ogród Zoologiczny i Park Rozrywki będą nieczynne! Park Rozrywki z powodu konserwacji urządzeń przed zimą nieczynny będzie także w piątek 2 listopada, a weekend 3-4 listopada to ostatnie dni działania ścieżek dydaktycznych-Zaginionego Świata i Makroświata. Do dyspozycji  odwiedzających w tym czasie oddane są plac zabaw z urządzeniami fitness i Odwrócony Dom. 

W niedzielę problemy z dojazdem do parku!

W  niedzielę 21 października ze względu na Półmaraton Bydgoski w godzinach 9-15 utrudniony będzie dojazd do Myślęcinka. Ulica Gdańska na odcinku 11 Listopada-Konna zostanie wyłączona z ruchu. Samochodem do parku można dotrzeć wyłącznie od strony Armii Krajowej i Zamczyska jedynie do ulicy Konnej. Tramwaje nie pojadą do pętli Las Gdański, a autobusy poruszać się będą do Podkowy zmienioną trasą. Szczegóły dotyczące komunikacji publicznej TUTAJ.

Jesienne wariacje w zoo

W najbliższą sobotę (20 października) zoo zaprasza na „Jesienne wariacje”. Będzie wykonywanie zwierząt z warzyw i owoców, gra terenowa i spotkanie na temat „Jak dbać o zdrowie dzieci w naturalny sposób?”

Partnerzy

Sponsorzy