Akcja "Zbieramy żołędzie dla zwierząt" rozpoczęta!!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Bydgoski Ogród Zoologiczny ogłasza akcję "Zbieramy żołędzie dla zwierząt". Zapraszamy grupy przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także osoby indywidualne do udziału w zbieraniu żołędzi dla zwierząt. Żołędzie to wielki przysmak jeleni, danieli, dzików czy łosi, dlatego chętnie przyjmiemy wszystkie zebrane żołędzie.
Co należy zrobić:
1. osoby indywidualne: Wystarczy przynieść do ZOO przynajmniej 1 kg. żołędzi (w przeliczeniu na osobę) i dostarczyć do portierni ogrodu zoologicznego. Następnie u portiera ZOO pobrać kupon konkursowy i wrzucić go do wystawionego pojemnika. Akcja potrwa do 10 listopada 2017r.. Na zakończenie akcji rozlosowane zostaną nagrody w postaci biletów wstępu do ZOO i książek.
2. szkoły i przedszkola: Żołędzie można dostarczać do pawilonu Akwarium Terrarium w bydgoskim zoo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
Dla dwóch klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody: zwiedzanie bydgoskiego zoo z przewodnikiem (bezpłatne), zwiedzanie z przewodnikiem myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata, świata gigantycznych owadów (bezpłatne). Zakończenie akcji - 10 listopad 2017 r..
Nagrody będą mogły zostać zrealizowane do 15 maja 2018 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wycieczki z organizatorem akcji (wycieczki zostaną dopasowane do obowiązujących godzin pracy powyższych atrakcji).
Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada 2017r. poprzez stronę internetową: zoo. bydgoszcz.com oraz myslecinek.pl

Partnerzy

Sponsorzy