Aktualności

Sprostowanie

W związku z rozpowszechnianym przez bydgoski oddział TVP kłamliwym materiałem o tym, że to Urząd Miasta Bydgoszczy jest inwestorem Parku Iluminacji w Myślęcinku, a mieszkańcy będą obciążeni rachunkami za pokazy, informuję, że Park Iluminacji jest atrakcją tworzoną przez prywatnego inwestora, który pokrywa wszelkie koszty swojej inwestycji. Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" Sp. z o. o. w Bydgoszczy udostępnia teren na zasadzie dzierżawy i otrzymuje za to pieniądze nie ponosząc żadnych nakładów finansowych. 

Nowość w Zaginionym Świecie!

Zakończył się sezon regularnego działania kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat. Jeśli pogoda na to pozwoli, część z karuzelami i park linowy zaproszą jeszcze w najbliższe dwa weekendy (16-17 i 23-24 października) w godz. 10-18 (kasa czynna pół godziny krócej). Wejście od ulicy Hipicznej. Definitywnie zamknięta jest już część z dinozaurami. Wiąże się to z nową atrakcją, która powstaje na terenie Zaginionego Świata – chodzi o park iluminacji „Odnaleziony Świat”.

Kolejka nie pojedzie

Ze względu na zawody triathlonowe i związane z tym utrudnienia w ruchu wokół i na terenie parku, w weekend nie będzie kursować pojazd kołowy, a także nieczynna będzie kasa Parku Rozrywki przy promenadzie.

Partnerzy

Sponsorzy