Aktualności

„Z Bewikiem w tle” - specjalne zaproszenie do myślęcińskiego ZOO!!

16 i 17 grudnia 2017r zwiedzając bydgoskie ZOO, a dokładnie pawilon Akwarium Terrarium zachęcamy do indywidualnego sprawdzenia swojej wiedzy w rozpoznawaniu gatunków łabędzi. W tym celu zostanie wyłożona specjalna kartka z rysunkami łabędzi do samodzielnego uzupełnienia, a potem do zweryfikowania poprawności w oparciu o informacje zawarte na potykaczach rozstawionych w pawilonie Akwarium Terrarium. Poza tym nadal będzie możliwość dekorowania naszej choinki. W „rysunkowym kąciku” znajdziecie kredki i szablony ozdób. Liczymy oczywiście na bombki bewikowe.

Bydgoszcz na półmetku cyklu CITY TRAIL!!

Trzeci bieg Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Bydgoszczy odbył się w niedzielę, 10 grudnia w Myślęcinku. Tym razem na trasie nie brakowało błota i śliskich ścieżek, ale przebijające się przez chmury promienie słoneczne, umilały wysiłek. Linię mety biegu głównego minęło 651 zawodników. W cyklu dla dzieci i młodzieży CITY TRAIL Junior wystartowało blisko 300 młodych adeptów biegania.
Zwycięzcą biegu został Bartosz Kotłowski, czwarty zawodnik tegorocznych halowych mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1500m.
Wyniki biegu znajdują się pod linkiem:

CITY TRAIL w Myślęcinku!!

Od października trwa szósta edycja cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Bydgoszcz. Już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia odbędą się trzecie z sześciu zaplanowanych na edycję 2017/2018 zawodów. Główny dystans liczy 5 km. Dzieci i młodzież będą rywalizować w biegach od 300 m do 2 km. Impreza odbywa się w Myślęcinku.

Przyznano nagrody za udział w grze "Poznaj Myślęcińską Przyrodę"

W czerwcu 2017r. zaprosiliśmy do gry pn. „Poznaj Myślęcińską Przyrodę”. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej propozycji zabawy. Mamy nadzieję, że miło spędziliście wolny czas na odkrywaniu tajemnic myślęcińskiej przyrody. Karty zabawy, które dostarczyliście do nas zostały sprawdzone i nagrodzone.
Nagrodę główną w postaci vouchera do Karczmy Góralskiej Hotel spa GAZDÓWKA w Żołędowie oraz full karnet do kompleksu Parku Rozrywki – Zaginiony Świat i 10-cio biletowy karnet do ZOO otrzymał Artur Skrzypczyński

Partnerzy

Sponsorzy