Aktualności

Trenuj z aplikacją „Aktywna Bydgoszcz”!!

Pomiar czasu, dystansu i kalorii. Ponadto mapy, zawody sportowe oraz kupony rabatowe - to wszystko dostępne będzie z aplikacją „Aktywna Bydgoszcz”.
18 kwietnia(środa) w Myślęcinku odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano aplikację mobilną „Aktywna Bydgoszcz”. Aplikację będzie można pobrać w sklepie Google play już 19 kwietnia w 672. Rocznicę nadania Bydgoszczy praw miejskich.

LPKiW "Myślęcinek" działa na rzecz zachowania różnorodności biologicznej województwa kujawsko-pomorskiego!!

Z radością informujemy, że 16 kwietnia 2018 r. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Bydgoszczy podpisał umowy o współpracy z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Ogrodem Botanicznym Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” oraz z Ogrodem Botanicznym Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego.
Celem umów jest prowadzenie wspólnych działań na rzecz zachowania różnorodności biologicznej województwa kujawsko-pomorskiego związanych z podejmowaniem ochrony

Długi weekend majowy w Myślęcinku!!

Długi weekend majowy to dobry czas, by spędzić go w Myślęcinku. Przedstawiamy zatem, jak będzie funkcjonował LPKiW w wolne, majowe dni.

1 maja zapraszamy do Myślęcinka na XXI Bydgoskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Głównym punktem programu jest oczywiście parada motocyklowa, nieskończenie długa kolumna, która startuje z parkingu przy TESCO o godz. 12, a następnie ulicami Toruńską, Bernardyńską, Focha, Gdańską, aż do Myślęcinka na piknik Bydgoskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego. Więcej na profilu facebook.com/BractwoHD/

 

LPKiW "Myślęcinek" zatrudni na stanowisko kasjera, sprzedawcy, operatora urządzeń rozrywkowych,

LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU „MYŚLĘCINEK” SP. Z O.O. W BYDGOSZCZY UL. GDAŃSKA 173-175, 85-674 BYDGOSZCZ ZATRUDNI NA STANOWISKO kasjera, sprzedawcy, operatora obsługującego urządzenia rozrywkowe.

Uprawnienia i wymagania:
1. po szkole zasadniczej
2. Znajomość kasy fiskalnej
2. dyspozycyjność
3. praca fizyczna - na wysokości

INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ od poniedziałku do piątku - w godzinach: od 8.00 do 14.00 – TEL 795-152-392

Uwaga, żaby na drodze!!!

Żaby poczuły wiosnę i rozpoczęły wędrówki godowe. Z trudem pokonują jezdnie i drogi, by dostać się do zbiorników wodnych. Niestety, bardzo często kończy się to tragicznie, ponieważ szlaki ich wędrówki przecinają się z drogami, w wyniku czego giną pod kołami samochodów. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców, którzy korzystają z dróg w Myślęcinku, by zwolnili i jechali uważnie tak, by nie rozjechać przechodzących płazów. Szczególnie prosimy o uwagę w pobliżu Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Droga prowadząca z ulicy Hipicznej w kierunku KPCEE tzw.

Park Rozrywki w Myślęcinku - uwagi dot. funkcjonowania!!

Zapraszamy do Parku Rozrywki, który 2 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny rozpoczął sezon działania. Swoje drzwi otworzył także domek do góry nogami. Czynne są ścieżki dydaktyczne - Zaginiony Świat pełen dinozaurów i Makroświat, stworzony przez gigantyczne owady.

W Parku Rozrywki do Państwa dyspozycji oddane są następujące urządzenia rozrywkowe: kolejka szynowa, karuzelka "koniki", karuzela "trabant", salon luster, ślizg gigant, trampolina, eurobungee oraz plac zabaw wraz z urządzeniami fitness. Jeśli tylko pozwoli na to pogoda, zostaną udostępnione kolejne urządzenia rozrywkowe.

Partnerzy

Sponsorzy