Majówka w parku

Wersja do wydrukuWersja PDF

W pierwszy majowy weekend zapraszamy do Myślęcinka. Przed nami czas pełen atrakcji
Spragnieni wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli w pierwszy majowy weekend skorzystać z oferty Myślęcinka. A będzie co u nas robić!


1.           Bydgoskie zoo w maju czynne codziennie w godz. 9-19. Kasa ostatnie bilety sprzeda o godz. 18.30. Warto wybrać się i sprawdzić, jak zwierzęta odczuwają wiosnę. A na wybiegach baby boom! Swoje młode pokazują muflony, puchacze i kangur rdzawoszyi.  

2.           Cały już kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat w długi weekend majowy czynny codziennie w godzinach od 10 do 19. Kasa czynna do godz. 18.30.  Po majówce atrakcja dostępna będzie od wtorku do niedzieli (w poniedziałki zamknięte!) w godz. 10-19 (kasy zamykane są pół godziny wcześniej).

3.           Ogród Botaniczny czynny we wszystkie dni tygodnia w godz. 9 -22.

4.           Ośrodek Rekreacji Konnej czynny codziennie dla osób umówionych na jazdę zgodnie z grafikiem.

5.           Bydgoski Klub Golfowy także rozpoczął sezon i zaprasza na pole golfowe w godz. 10-19.

6.           Wielkim zainteresowaniem cieszy się polana grillowa położona przy stawie naprzeciw stoku narciarskiego, dlatego oddajemy ją do użytku. To jedyne miejsce w parku, gdzie legalnie można rozpalić grilla prywatnie. Nie obowiązują zapisy, jednak apelujemy o zachowanie porządku, posprzątanie po sobie, a także prosimy o dbanie o bezpieczeństwo. Jedna zabłąkana iskra czy niedogaszony grill wyrzucony do kosza mogą wyrządzić szkodę otoczeniu.
Przy polanie, w domku golfowym, można zaopatrzyć się w sprzęt do grillowania. Parking przy ulicy Konnej wyłącznie w wyznaczonych miejscach. Przy braku możliwości postoju w tej lokalizacji, należy skorzystać z parkingów przy ulicy Gdańskiej. Parkowanie na trawnikach zabronione.
Nie ma możliwości rozpalania ognisk na terenie parku bez uzgodnienia tego z pracownikami parku.  Jedyną możliwością organizacji takiej atrakcji jest zarezerwowanie terminu z działem marketingu (marketing@myslecinek.pl) i opłacenie przygotowania ogniska. 
7.           W poniedziałek 1 maja w Myślęcinku sezon zainaugurują motocykliści. O godzinie 12 wyruszą z parkingu Castoramy przy ul. Szajnochy, by dotrzeć na stare tereny wystawiennicze parku. Tu będzie można obejrzeć maszyny i zrobić sobie zdjęcie. W planie m.in. święcenie motocykli i piknik. Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia w ruchu w obrębie głównych parkingów ze względu na imprezę. Apelujemy o alternatywne dotarcie do parku w tym dniu.

8.           W najbliższy weekend kolejny sezon działania rozpoczyna myślęciński wakepark. Szczegóły działania wraz z cennikiem na stronie www.wakeparkbydgoszcz.pl.

Partnerzy

Sponsorzy