Dobra zabawa z myślą o Ziemi w Ogrodzie Fauny Polskiej

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

„Ziemia w naszych rękach”- pod takim hasłem w niedzielę 22 kwietnia odbędzie się kolejna impreza zorganizowana przez Ogród Fauny Polskiej.

Tradycyjnie już rozpoczniemy o godzinie 13.30. Chętni mogą zgłaszać się do godziny 14, jednak trzeba pamiętać, że im później się przyjdzie, tym pozostaje mniej czasu na rozwiązanie przygotowanych zadań. Tym razem jednym z nich będzie koło fortuny złożone z pytań dotyczących m.in. klimatu, środowiska opracowanych przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Wszystko to w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Losowanie nagród odbędzie się o godzinie 15. Tuż po nim wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w nauce segregacji śmieci, która przyda się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na koniec wspólnie wykonamy zwierzęta z odpadów.

Na imprezę obowiązują zapisy. Do 19 kwietnia do godz. 14.30 można zgłaszać się telefonicznie (052 328 00 08) lub e-mailowo (zoo@myslecinek.pl), a 22 kwietnia w namiocie na terenie Ogrodu Fauny Polskiej.   

„Ziemia w naszych rękach” to trzeci już element cyklu Programu Przyrodniczo-Rekreacyjnego dla Rodzin zorganizowanego przez myślęcińskie zoo.  

Partnerzy

Sponsorzy