Zwierzęta czekają na żołędzie!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Żołędzie to jesienny przysmak wielu mieszkańców bydgoskiego zoo. Przepadają za nimi dziki, jelenie, daniele i łosie. Dlatego jak co roku, i teraz, można ofiarować zwierzętom ten rarytas.

Do akcji mogą przystąpić zarówno przedszkola i szkoły podstawowe, jak i osoby prywatne. Od 12 września do 9 listopada grupy mogą przynosić niepopsute żołędzie do pawilonu Akwarium Terrarium od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8 do 17, zaś pozostali-w godzinach otwarcia zoo.
Dla dwóch grup lub klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody w postaci karnetów upoważniających do zwiedzania bydgoskiego zoo i jednorazowego bezpłatnego zwiedzania myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata i świata gigantycznych owadów-Makroświata. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2018 r. na stronie internetowej www.myslecinek.pl oraz www.zoo.bydgoszcz.com. Osoba indywidualna natomiast za przyniesienie przynajmniej 2 kg żołędzi, będzie mogła skorzystać z 20% zniżki na bilet wstępu do zoo w dniu dostarczenia żołędzi. Zniżka liczona jest tylko i wyłącznie od biletów normalnych i ulgowych, nie przysługuje przy zakupie biletów rabatowych oraz biletów objętych inną zniżką.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem!

DataZałącznikWielkość
2018-09-11Plik Regulamin akcji16.29 KB
2018-09-11Plik Kupon dla szkół i przedszkoli15.7 KB

Partnerzy

Sponsorzy